Stiahni si grafické demo zdarma » Vivat Slovakia | videohra z divokých 90. rokov

Stiahni si grafické demo 

30. november 2022

 

GFX demo hry Vivat Slovakia predstavuje grafické možnosti vyvíjanej hry Vivat Slovakia. Môžeš si v ňom posúvať herný čas a sledovať tak, ako sa správa dynamické svetlo voči objektom a prostrediu.

Testovali sme na ňom priestorový zvuk, fake interiéry alebo fyziku hlavnej postavy pričom model samotného charakteru, rovnako ako všetky ostatné postavy, sú zmenené. Tie otrasné animácie, hlavne chôdza, sú taktiež vymenené. Pri výrobe tejto aplikácie sa nehľadelo na optimalizáciu a teda nezodpovedá hardvérovým požiadavkám vyvíjaného finálneho produktu. Ak ti bude GFX demo sekať, žiadny strach, pri Vivat Slovakii veľmi riešime optimalizáciu. Dokonca, ak nám zašleš svoje HW parametre, pokúsime sa finálny produkt optimalizovať na tvoj počítač. GFX demo Vivat Slovakie bolo vytvorené na jar 2021 pre účely prezentácie pre odbornú komisiu Fondu na podporu umenia na jar 2021.

Grafické demo Vivat Slovakia je dostupné zdarma na Steam stránke Vivat Slovakia. Keď ho už budeš odtiaľ sťahovať, pridaj si hru prosím aj do wishlistu. Budeš tak dostávať info o zmenách hry a nám to na platforme Steam veľmi pomôže.