Podporte vývoj a umiestnite vašu spoločnosť do najočakávanejšej videohry zo slovenského prostredia


Vivat Slovakia je vyvíjaná videohra zasadená do obdobia 90. rokov s otvoreným svetom virtuálnej Bratislavy. Pravidelne sa objavuje v slovenských a českých médiách vrátane televízii, dennej tlače či internetových portáloch.

Spolu s prezentáciou vývoja hry sa v médiách objavujú aj vložené produkty skutočných firiem, keďže sú prirodzene implementované do virtuálneho sveta Vivat Slovakie. Vaša reklama tak začne fungovať okamžite, už počas samotného vývoja hry.

Po vydaní hry prirodzene zaznamená každý hráč vašu prezentáciu firmy pri hraní hry, ale aj na fotografiách a videách. Rovnako sa bude zobrazovať vaša značka aj u všetkých streameroch a youtuberoch, ktorí budú hrať Vivat Slovakiu pre tisíce svojich divákov.


Vivat Slovakia je najvýhodnejšia možnosť na Slovensku vyskúšať si modernú prezentáciu vašej spoločnosti v rámci digitálneho sveta.


Product placement


Zapracujeme do reálneho sveta vašu značku podľa toho, čomu sa venuje. Ak ide o nápoj, bude okrem samotných nápojov v hre aj na slnečníkoch. V prípade, že máte stavebnú firmu, vaše logo budú nachádzať hráči na ťažkých strojoch pri stavbách. Umiestňovanie produktov do filmov či seriálov je na Slovensku bežná vec, v zahraničí sa ale bežne product placement umiestňuje aj do hier. Poďme to tu spoločne rozšíriť 🤝


Interaktívny showroom


Pre TeploZima sme pripravili ukážkovú predajňu s brandovanými klimatizáciami a ohrievačmi. Navyše má firma brandované dodávky, ktoré jazdia po meste a hráč ich môže kedykoľvek ukradnúť. Športová predajňa Muničák má v hre pobočky, kde si hráč môže pozrieť oblečenie a dokonca nakúpiť zbrane. Na interaktivite showroomov sa vždy vieme dohodnúť.


Rádio a televízne spoty


Moderátori Yanko Kral a Subtension z rádia _FM sa postarali o originálne moderátorské vstupy medzi skladbami v rádiu. Obsahujú samozrejme aj reklamy na vymyslené produkty, ktoré sa vo svete Vivat Slovakia nachádzajú. Radi k nim vložíme spoty na vašu náborovú kampaň či na predaj produktu, ktorá bude vyhrávať v každom aute v hre. Okrem rádia sa nachádza v byte hlavnej postavy aj pustená televízia, ktorá vie prehrávať videá. Prerušiť vysielanie vymyslených televíznych správ môžeme práve vaším televíznym spotom.Reklamné plochy


Rôzne bannerové plachty, billboardy, trojnožky či reklamné pútače tvoria vizuál hernej Bratislavy. Sú tam vyslovene žiadané, keďže bez nich svet vyzerá neprirodzene prázdny. Vyskúšajte takúto formu brandingu vo Vivat Slovakia.


Dohodnime si telefonát 💬